Бібліотека знаходиться у належно обладнаному приміщенні. Загальний фонд – 22424 примірників (загальноосвітня, спеціальна, загально-технічна література, довідники, словники, художня література).

Обладнана читальна зала з доступом до мережі Інтернет. Постійно влаштовуються книжкові виставки, приурочені до історичних, знаменних та інших дат. Постійно поповнюються новою інформацією тематичні папки: «З історії книги», «Профілактика правопорушень», «Це цікаво», «Портрети і біографії», «Сценарії», «Історія нашого краю», «Твоє здоров’я».

Навчальним закладом розроблено і впроваджено в роботу бібліотеки автоматизоване робоче місце «Бібліотекар». Ведеться алфавітний і систематичний каталог, які є «помічниками» у пошуку книги з певної галузі.
Тертична Ольга Володимирівна
бібліотекар
молодший спеціаліст

Спрямовує свою роботу на розширення кругозору учнів, їх громадянське та патріотичне виховання, підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

Завітайте до бібліотеки ДВПУБ, а також до уваги учнів, педагогічних працівників зібрано розподілений інформаційний ресурс, що дозволяє користуватися банком електронних навчальних, методичних, нормативних та наукових матеріалів і документів в Е-Бібліотеці.