24.01.2017 – День соборності України

 

Щиро вітаємо СЕРГІЯ КРИЦЬКОГО  здобувача освіти Дніпровського вищого професійного училища будівництва та майстра виробничого навчання Немировського Віталія Андрійовича з І місцем у конкурсі фахової майстерності з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування".

 Конкурс проводився 1-2 червня 2021 року серед здобувачів освіти професійної (професійно-технічної) освіти  України в рамках реалізації проєкту "Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні", який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ " Геберіт Трейдинг" та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку "Свісконтакт" за підтримки Міністерства освіти і науки України.  

Конкурс проходив в 2 тури:

-                    Перший тур – півфінал – 1 червня 2021 р. (на базі Київського вищого професійного училища будівництва)

-                   Другий тур – фінал – 2 червня 2021 р (в межах фестивалю Install Fest Ukraine)

У фіналі Конкурсу приймали участь 12 переможців півфіналу Конкурсу, з яких створили шість команд, по два учасника у кожній.

 

В період конкурсу здобувачі освіти виконували практичні завдання:

Півфінал: Монтаж водомірного вузла.

Фінал: Монтаж умивальника (змішувач+сифон+встановлення умивальника),

   Монтаж радіатора