24.01.2017 – День соборності України

 

 

03-04 липня 2018 року відбувся семінар з підвищення кваліфікації координаторів навчально-практичних центрів з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» ПТНЗ України – учасників проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні»  та підтриманих за кошт державного бюджету і рекомендованих до участі у семінарі Міністерством освіти та науки України на базі Броварського професійного ліцею.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\4.jpg

 

На семінарі Антон Шовковий – технічний консультант ТОВ «ГЕБЕРІТ ТРЕЙДІНГ» презентував досвід з теми «Принципи гігієни. Проектування, використання і технічне обслуговування  санітарно-технічного обладнання»  та Наталія Безпалько фірми KAN - керівник відділу технічних спеціалістів виступила на тему «Багатолітній досвід роботи в інсталяційній сфері, виробництві труб та фітингів». Виступи були цікавими та змістовними.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\5.jpg

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\2.jpg

 

У ході семінару проведена дискусія «Як підвищити ефективність вступних кампаній за професією монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися та поділитися досвідом роботи НПЦ у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\3.jpg