24.01.2017 – День соборності України

 

 

На Дніпропетровщині реалізується проєкт «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

Метою проєкту є розроблення та втілення моделі державно-приватного партнерства у професійній освіті, яка забезпечує ринково-орієнтовану підготовку з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

В рамках реалізації проєкту НМЦ ПТО у Дніпропетровській області для розвитку підприємницької компетентності у здобувачів освіти розроблена тренінгова програма з основ підприємницької діяльності.

8 грудня 2020 року методист навчально-методичного  центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Ващенко Алла Павлівна провела перший етап тренінгу з розвитку підприємницької компетентності для  здобувачів освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва»

Учасники тренінгу отримали знання про підприємство, його ознаки і цілі, функції і види, ознайомилися з ідеями організації власної справи та спробували визначити здібності до підприємницької діяльності.

Сподіваємося що спільні дії дадуть ефективний результат.