Описание: D:\сайт ДВПУБ-1\content\news_files\10.06.2017.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

10 червня у сквері біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації розгорнулося  імпровізоване Місто професій.  Це національний профорієнтаційний проект.

 При вході до містечка кожна дитина (віком від 2 до 17 років) отримувала «Трудовий паспорт» та карту представлених професій. Учасники мали змогу «влаштуватися на роботу» за обраною професією.  Сумлінні «працівники» отримували «заробітну плату», яку витрачали в крамниці солодощів та подарунків. Кількість професій, які дитина зможе опанувати, необмежена, все залежить від її власної активності!

 Наш навчальний заклад цьогоріч вдруге взяв участь у подібному заході. Справжні майстри-педагоги та кращі учні училища  запропонували мешканцям Міста професій опанувати навички з наступних професій: маляр, столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, муляр. З дітьми працювали учні, а майстри і викладачі виступали в ролі наставників.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\DSCN5360.JPG

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\DSCN5118.JPG

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\DSCN5543.JPG

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail\DSCN5428.JPG

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

 Охочих «приміряти» на себе професію будівельника виявилось дуже багато. Діти із задоволенням фарбували, клеїли шпалери, клали цеглу, різали гіпсокартон, з’єднували сантехнічні труби, забивали цвяхи, вкручували  саморізи,  збирали столярні вироби, складали мозаїку з плитки.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

Місто професій надало можливість дітям в ігровому форматі спробувати себе у різних професіях, творчо, весело і з користю провести час. Задоволені і діти, і їх батьки, учні  і педагоги. Захід вселяє надію, що завтрашня молодь обере саму мирну та корисну професію БУДІВЕЛЬНИКА.