24.01.2017 – День соборності України

 

 

14-15 травня 2019 року здобувачі освіти ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» приймали участь у першому етапі фінального конкурсу за професією  «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Конкурс проходив на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей». Організатори конкурсу: Міністерство освіти і науки України, Швейцарське бюро співробітництва, компанія «Geberit» та ГО «Ресурсний центр ГУРТ».

Півфінал пройшов серед 10 команд, які були переможцями регіональних конкурсів. Наш навчальний заклад представляли Плетньов Кирило та Процай Дмитро.

 Конкурсанти під час практичного туру виконували завдання з монтажу та випробування радіатора системи опалення, виготовлення та випробування водомірного вузла та з’єднання металополімерних труб системою Geberit Mapress.

У рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» на базі Броварського ліцею 15 травня 2019 року проведено семінар підвищення кваліфікації координаторів НПЦ на тему: "Основи самоокупності та бізнес-планування навчально-практичного центру". 

Для майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін представники компаній КАN-therm, HERZ Україна та представництва компанії GROHE в Україні проведено навчальний семінар, щодо впровадження новітніх виробничих технологій та застосування сучасного сантехнічного обладнання і устаткування.

16 травня 2019 року пройшов фінал конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти, які перемогли у першому етапі фіналу конкурсу фахової майстерності. на виставці «Акватерм Київ

З вітальним словом до конкурсантів і присутніх звернувся Кучинський Микола Сигізмундович, начальник головного управління директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Олексій Раков, голова представництва GEBERIT в Україні; Юрій Штика, голова журі конкурсу; Богдан Маслич, виконавчий директор ГО «Ресурсний центр ГУРТ», які привітали учасників конкурсу, відмітили високий рівень підготовки майбутніх монтажників санітарно-технічних систем і устаткування та вручили фіналістам грамоти і цінні подарунки з побажаннями подальшого професійного зростання. А учні в свою чергу подякували організаторам конкурсу та своїм наставникам.