24.01.2017 – День соборності України

 

 

16 листопада на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулася  нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Удосконалення діяльності навчально-практичних центрів з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Нараду провів начальник відділу  взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійної освіти МОН України   Сергій КОВАЛЕНКО.

Сергій Петрович наголосив на  необхідності використання  навчально-практичних центрів для якісної підготовки кваліфікованих робітників, підвищення кваліфікації та  озвучив завдання щодо подальшої діяльності   центрів.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail (2)\20171116_133240.jpg

 

У  ході зустрічі виступила заступник директора ресурсного центру «Гурт» Тетяна ДАНИЛІВ з питання удосконалення навчальної програми, навчальних посібників та моделі діяльності НПЦ з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в рамках реалізації проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

У нараді взяли участь директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА та методист Віра КУЗНІЧЕНКО.

Гості оглянули навчально-практичний центр санітарно-технічного обладнання і устаткування.