24.01.2017 – День соборності України

 

Описание: Описание: http://www.gurt.org.ua/uploads/news/images/2017-5/1.PNG

 

23 жовтня 2017 року у Дніпровському вищому професійному училищі будівництва відзначили річницю з дня відкриття МНПЦ «СантехЛюкс», створеного в рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

 

Директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА розповіла про проект, який  фінансується Швейцарською Конфедерацією, представлену Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і компанією «Геберіт Інтернешл Сейлз  АГ» та виконується Ресурсним центром ГУРТ, про відкриття центру.

Координатор роботи центру Віра КУЗНІЧЕНКО у своєму виступі висвітлила етапи його створення, діяльність за рік та окреслила завдання на майбутнє.

Викладач спецдисциплін Георгій ПРОМСЬКИЙ запропонував учасникам зібрання поринути в історію розвитку сантехніки з давнини до сьогодення. Усі виступи супроводжувалися відео та фотоматеріалами.

 Георгій Леонідович провів гру «Нумо, сантехніки». Дві команди стали учасниками професійної вікторини та змагалися у знаннях з професії.

 

 

 

 

 

      

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

Даний міжнародний проект  спрямований на сучасну професійну підготовку українських учнів-майбутніх кваліфікованих робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», вивести її на якісно новий вищий рівень, відновити престиж професійно-технічної освіти в Україні.

Учні нашого навчального закладу отримали можливість навчатися на сучасному обладнанні, мають вищий рівень підготовки і зможуть повноцінно влитися у сучасні умови праці.  

Центр «СантехЛюкс» став не тільки майстернею, де учні набувають вміння і навички з професії, але і майданчиком для навчання та перенавчання дорослого населення.