24.01.2017 – День соборності України

 

 

24 жовтня пройшов відкритий урок виробничого навчання в групі №17 першого курсу  з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» (майстер виробничого навчання  Олександр ЛАХНО).

Навчання здійснюється  за державним стандартом  профтехосвіти в рамках  українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні». Учні навчались  нарізати  зовнішню  різьбу на трубах різним ручним інструментом. 

Кожне робоче місце оснащено вимірювальним та слюсарним  інструментом, інструкційно-технологічною картою з теми та заготовками для відпрацювання трудових операцій.

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\pageа.jpg

 

Учні переглянули навчальний відеоролик з нарізання  зовнішньої  різьби на трубах.  Визначились з  покроковим виконанням роботи. З допомогою майстра виробничого навчання учні  проаналізували допустимі помилки при виконанні робіт та шляхи  їх попередження.

При вивченні  теми уроку на вступному інструктажі  робота з нарізання зовнішньої різьби  на трубах за допомогою плашки та клупа виконувалась самостійно. Більшість учнів безперечно впорались із  завданням. Задоволення від  результативної  праці на уроці  надала учням впевненості в собі та підтвердила  бажання набувати  нові вміння та навички майбутнього монтажника санітарно-технічних систем і устаткування!