24.01.2017 – День соборності України

 

 

25 квітня відповідно до плану реалізації українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» на базі  Дніпровського вищого професійного училища будівництва пройшов регіональний конкурс фахової майстерності з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування".

У конкурсі приймали участь команди здобувачів освіти з  Дніпровського вищого професійного училища будівництва, Маріупольського професійного ліцею будівництва, Привільського професійного ліцею, Запорізького навчального центру професійно-технічної освіти, Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій.

 Конкурс проходив у два тури: теоретичний – виконання тестових завдань на персональному комп’ютері та практичний тур з двох завдань: виконання монтажу умивальника з встановленням змішувача і сифона та стикове зварювання труб.
Компетентне журі відзначило високий рівень професійної підготовки учасників конкурсу.
За результатами конкурсу журі визначили переможців:
I місце – команда Дніпровського вищого професійного училища будівництва;
II місце – команда Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій.
Учасникам  конкурсу вручені дипломи, грамоти номінацій та подарунки. 

Переможці регіонального конкурсу візьмуть участь у I етапі фіналу конкурсу, який буде проходити на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» в період з 14 по 16 квітня.