24.01.2017 – День соборності України

 

 

Проєкт «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», фаза 2.

Між Міністерством освіти і науки України, Швейцарською Конфедерацією, представленою Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та ТОВ «Геберіт Трейдінг» підписано Меморандум про реалізацію проєкту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», фаза 2.
Метою проєкту є розроблення та втілення моделі державно-приватного партнерства у професійній освіті, яка забезпечує ринково-орієнтовану підготовку з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Строк виконання проєкту – з 1 листопада 2018 року до 28 лютого 2023 року.
З 1 жовтня 2019 року проєкт було призупинено у зв’язку з припиненням Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва контракту з Ресурсним центром Гурт, виконавцем проєкту.
Реалізацію проєкту відновлено з березня 2020 року.
Виконавцем проєкту визначено швейцарський фонд технічного співробітництва Swisscontact, який має значний досвід у реалізації проєктів у сфері професійної освіти.
29 вересня 2020 року відбулась онлайн - зустріч працівників МОНУ, представників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, відповідальних за професійну (професійно-технічну) освіту, директорів навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, а також керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» з донорами та новим виконавцем проєкту.
Розмова йшла про нові етапи продовження співпраці в рамках проєкту.