У ДВПУБ ми намагаємося створити умови для всебічного розвитку наших учнів. Досягнення у будь-якій сфері діяльності завжди сприяють самоствердженню і вдосконаленню особистості, появі віри в себе, у свої можливості, в ефективне становлення в соціумі. Для нас важливі досягнення учнів. Значні і не дуже, адже це кроки на шляху формування успішної молодої людини.

Це учні і випускники, якими ми пишаємось!


Андрій Самарець
штукатур, лицювальник-плиточник

Успішно оволодіває професією. Має успіхи з фахової майстерності. Стипендіат голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ростислав Безпалий
столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій

Бере активну участь в училищних конкурсах. Переможець предметних олімпіад з інформатики, математики, хімії. Переможець обласного конкурсу серед учнів ПТНЗ з комп'ютерного макетування і верстання (ІІ місце). Член МАН, відділення Комп’ютерні науки.

Сергій Губський
електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів

Успішно оволодіває професією. Має успіхи з фахової майстерності. Призер та чемпіон обласних спартакіад серед учнів ПТНЗ з гирьового спорту, призер районних змагань з військово-прикладних видів спорту, активіст фізкультурного руху СК "Надія". Переможець обласної олімпіади з математики серед учнів ПТНЗ Дніпропетровської області (І місце). Бере активну участь у житті навчального закладу і своєї групи. Голова ради учнівського самоврядування. Стипендіат голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Андрій Кулібаба
штукатур, лицювальник-плиточник

Успішно оволодіває професією. Має успіхи з фахової майстерності. Переможець ІІ (обласного) етапу, призер ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу фахової майстерності з професії "штукатур". Увійшов в 3 кращих серед учнів ПТНЗ України.

Дмитро Пічкальов
столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій

Бере активну участь у житті навчального закладу і своєї групи. Переможець предметних конкурсів з інформатики: обласний конкурс серед учнів ПТНЗ з комп’ютерної графіки та анімації (ІІ місце), обласна Інтернет–олімпіада з офісного програмування (ІІ місце), обласна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій серед учнів ПТНЗ (ІV місце), обласний конкурс серед шкіл та ПТНЗ з комп'ютерного макетування і верстання (ІІІ місце). Член МАН, відділення Комп’ютерні науки.

Володимир Луговий
столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій

Успішно оволодіває професією. Має успіхи з фахової майстерності. Захоплюється різьбою по дереву. Чемпіон та призер міських та обласних спартакіад з легкої атлетики та гирьового спорту. Активіст фізкультурного руху СК "Надія". Постійний учасник училищних предметних олімпіад і конкурсів, майстер-класів. Голова ради учнівського самоврядування. Стипендіат голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Віталій Рухлінський
штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

Успішно оволодіває професією. Має успіхи з фахової майстерності. Переможець ІІ (обласного) етапу, учасник ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу фахової майстерності з професії "штукатур". Увійшов в 10 кращих серед учнів ПТНЗ України.