До інфраструктури училища входить гуртожиток. Це 25 житлових кімнат, в яких проживає 90 учнів. Кімнати розташовані на 2 поверхах. Дівчата і хлопці проживають окремо.

Для забезпечення потреб мешканців оснащена побутова кімната, кімната для прання та прасування. Працює медпункт, ізолятор.

Для створення затишку приміщення, поверхи гуртожитку мають відповідне естетичне оздоблення, оформлені рекреаційні зони.

Приділяючи відповідну увагу естетичному оформленню кімнат, виховуються естетичні смаки учнів. Рада гуртожитку постійно організовує і проводить змагання між кімнатами, поверхами.

Дозвілля є важливою сферою формування особистості. В гуртожитку функціонує кімната самопідготовки, бібліотека з читальною залою, де у вільний від навчання час мешканці гуртожитку знайомляться з цікавою літературою або готуються до занять. У читальній залі зібрана навчальна література підручники та посібники із загальноосвітніх та спеціальних предметів, художня література.

Вихователь і комендант гуртожитку організовують спортивні заходи з метою підтримання учнями здорового способу життя та профілактики правопорушень. Мешканці гуртожитку здійснюють культпоходи в кіно і театри, поїздки на природу.