У Дніпровському вищому професійному училищі будівництва склалась система роботи щодо естетичного виховання, збагачення духовного та культурного світу учнівської молоді. Особливе місце в естетичному вихованні має пропаганда засобами художньої самодіяльності. З цією метою розпочала свою роботу творча студія художньої самодіяльності "Сюрприз".


Робота з учнями у студії будується диференційовано, з урахуванням індивідуальних особливостей, інтересів, нахилів, їх здібностей.Вихованці творчої студії беруть участь у проведенні різних позакласних заходів: тематичних лінійок, святкових концертів, конкурсів та інших заходів різних рівнів.


Серед таких: День знань, День працівників освіти, Новий Рік, День захисників Вітчизни, 8 Березня, День Перемоги, виступи агітбригад, декади робітничих професій, День сміху, День Святого Миколая, День Святого Валентина, Міс ДВПУБ, КВК, випускний вечір «Посвята в робітники» тощо.


Найбільш масштабна акція у цій роботі - участь в обласних оглядах художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти», які проводяться щорічно і стали вже доброю традицією в житті навчального закладу. Не один рік представники училища удостоюються призових місць. Підготовка до оглядів об’єднує учнів і педагогів, сприяє естетичному та інтелектуальному, духовному та культурному розвитку учнівської молоді.