В житті педагогічного та учнівського колективів Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровське вище професійне училище будівництва» 27 квітня 2021 року у очно-дистанційному форматі відбулася знакова професійна подія – перерізано символічна стрічка з нагоди урочистого відкриття Центру професійної кар’єри «Шлях до успіху».

Метою створення центру є консультування учнів 9-11 класів навчальних закладів загальної середньої освіти м. Дніпра та Дніпропетровської області в профорієнтаційному виборі та допомога майбутньому випускнику нашого навчального закладу обрати перше робоче місце і професійно адаптуватись в умовах виробництва.

Директор Яблонська Валентина Миколаївна в своєму зверненні до гостей, колег та юних друзів - школярів, підкреслила актуальність та потребу в створенні Центру професійної кар’єри.

В урочистостях в режимі он-лайн взяли участь головні спеціалісти сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Гатило Оксана Леонідівна та Савіновська Світлана Олександрівна. З привітанням до колективу училища звернулися Лідери профспілок – Андреєв Василь Миколайович, голова ЦК профспілки працівників будівництва та ПБМ України та Сова Олена Іванівна, голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва та ПБМ.

Учасників свята привітала творча команда здобувачів освіти з представників всіх професій, за якими в навчальному закладі здійснюється підготовка.

Для педагогічних працівників училища заступницею директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєвою О.В. та методисткою центру Головченко С.В. був проведений тренінг з набуття профорієнтаційних компетентностей.План роботи центру професійної кар’єри "Шлях до успіху" (pdf)


   16.11.22 - Тренінги для здобувачів освіти
   05.10.21 - Тренінг з написання резюме
   21.09.21 - Тренінг з написання резюме
   21.05.21 - Тренінг з пошуку роботи