Навчальний заклад є осередком патріотичної роботи в Індустріальному районі міста. Ветерани Великої Вітчизняної війни та війни в Афганістані є частими гостями в навчальному закладі, які передають свій життєвий досвід молодому поколінню.

В училищі функціонує єдиний в Україні музей бойової слави військових будівельників. Він був урочисто відкритий у 1983 році. В експозиціях зібрані матеріали, які відображають бойовий шлях 29 Управління військово-польового будівництва, на яке було покладене будівництво мосту через Дніпро в районі хутора Сухачовських (с. Кіровське). Цій події присвячена одна з експозицій музею. Тут представлені: зброя, фотографії, бойові стяги, значки, військова форма, атрибутика і артефакти, карти тощо.

Оформлений куточок в музеї та встановлений при вході в училище бюст випускнику Юрію Повстянко, який загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

Щороку всі групи першокурсників відвідують музей, де ознайомлюються з матеріалами про те, як солдати воювали і будували, розміновували і наводили переправи під обстрілом, у холодній воді, кожну хвилину піддаючи себе небезпеці. Постійними є уроки мужності в музеї для учнів усіх курсів.

Музей постійно поповнюється експонатами, які знаходять і приносять до училища учні. Рада музею, яка складається з викладачів, майстрів виробничого навчання і учнів училища, працює разом з пошуковою групою “Пошук”.