01.09.2016 – 1 вересня – День знань

 

 

День знань у Дніпропетровському вищому професійному училищі будівництва розпочався урочистою лінійкою, яку відкрила Заслужений працівник освіти України, директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА. У своєму виступі вона привітала усіх присутніх з початком нового навчального року, побажала учнівському та педагогічному колективу  творчості, натхнення, перемог в оволодінні обраною професією, миру та процвітання нашій державі.

Запрошений на свято ветеран ПТО Олександр ЖАРОВ звернувся до учнів з вітальним словом та побажаннями успішного навчання.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

 

Учнів привітали викладачі та майстри виробничого навчання з побажаннями успішного оволодіння професією, учень ІІ курсу Олександр СТАРКОВ передав естафету щойно прийнятим в дружну учнівську сім’ю першокурсникам.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

 

Перший урок у цьому навчальному році пройшов за темою «Від проголошення Незалежності до нової України».

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page2.jpg

 

Учні поринули в історію становлення української державності. Викладач української мови та літератури Тетяна РЕЗНИЧЕНКО та викладач іноземної мови Надія ВОЛНУХІНА розгорнули для присутніх сторінки історії України на шляху становлення незалежності держави, особливу увагу приділено останнім подіям на Донбасі. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні» та тих, хто поклав своє життя, визволяючи українську землю в зоні АТО. У заході використані відеофільми, фото- та аудіосупровід.

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page3.jpg

 

Бажаємо усім у новому 2016-2017 н. р., творчих звершень та професійної компетентності, а педагогічним працівникам цікавої роботи і вдячних вихованців.