24.01.2017 – День соборності України

 

 

День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. Розпочинається новий  2017-2018 навчальний рік, який для багатьох молодих юнаків та дівчат стане  відкриттям нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до професійності та майстерності.

Зі словами привітання до учасників зібрання звернулась директор училища, Заслужений працівник освіти України Валентина ЯБЛОНСЬКА.

Право підняти державний прапор України надано кращим учням: групи №2, голові ради учнівського самоврядування Олександру СТАРКОВУ, та групи  №12, лідеру навчання, переможцю обласних предметних олімпіад, слухачу малої академії наук Ростиславу БЕЗПАЛОМУ.

Серед першокурсників разом зі всіма привітали Владислава ПОПКОВА, учня групи №1, одного з наймолодших учнів, який народився в День Незалежності України. Директор подарувала йому інструмент опорядника та зошит  для конспектів з символікою держави з побажаннями стати кращим з професії.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page12.jpg

 

Учні ІІ, ІІІ курсу були відзначені грамотами за навчальні досягнення в професійно-теоретичній та практичній підготовці.

Бажаємо всім, хто сів за парти  в цьому році щоб навчальний рік відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогам бажаємо натхнення та  успіхів.

 

ПЕРШИЙ УРОК

Навчальний рік розпочався  першим уроком «Поважаємо європейські цінності – будуємо Україну».  Розмова з учнями  про демократичні перетворення та повагу до верховенства права в державі супроводжувалась виступами учнів, відеороликами про сприйняття нового європейського світогляду молоді, формування моральних пріоритетів. Учні навели багато прикладів щодо визнання людини як найвищої  цінності, виховання поваги до національних, культурних надбань та української ідентичності в родині європейських народів.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg