24.01.2017 – День соборності України

 

 

1 листопада 2018 року педагогічні працівники  нашого навчального закладу прийняли участь в семінарі-практикумі з підвищення кваліфікації педагогічних працівників Дніпропетровської області за інноваційними будівельними технологіями КНАУФ.  

Семінар-практикум проходив на базі Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва  і автотранспорту.

Остапченко Т.Є. – керівник освітніх проектів  ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ» проінформувала про соціальне партнерство бізнесу і професійної освіти з підготовки кваліфікованих робітників.

Смолін Денис  – директор Дніпропетровської філії ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» презентував інноваційні будівельні технології  КНАУФ.

        Майстри виробничого навчання спільно з учнями    для учасників заходу провели два  майстер-класи:

 з улаштування прямолінійної перегородки з AQUAPANEL. Цементні плити Аквапанель використовуються для улаштування зовнішніх і внутрішніх огороджувальних конструкцій будівель і споруд різного технологічного призначення з улаштування сухої основи підлоги  матеріалами Кнауф. Це один з останніх ефективних методів вирівнювання основи підлоги.

          Для учасників семінару було організовано круглий стіл «Стан та перспективи соціального партнерства бізнес-компаній з професійною освітою  у Дніпропетровській області».

        Учасники семінару-практикуму отримали сертифікати компанії.