24.01.2017 – День соборності України

 

 

В ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» працюють три навчально-практичні центри, один з них - НПЦ «Кнауф», на базі якого  щорічно проходять навчання слухачі з професії "Монтажник гіпсокартонних конструкцій" 3,4 розрядів.

За проханням  компанії STALKER  в училищі  організовано навчання з  професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».  Особливістю цієї групи є те, що слухачі - працівники компанії  STALKER  мають практичний досвід, але не мають теоретичних знань та не проходили  раніше навчання з цієї професії.  Це  з  одного боку облегшує  навчання, а з іншого  - потребує великої відповідальності та професіоналізму від педагогів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють профпідготовку. 

Кожне заняття   це ще обмін думками  педагогів з слухачами про  будівельні матеріали, інструменти та технологію монтажу.  Всі питання, які виникають в процесі вивчення матеріалу, вирішуємо разом з  Смоліним Денисом – керівник напрямку стратегічного розвитку збуту ТОВ «Кнауф Гіпс Київ». 

Під час навчання корисну інформацію отримують і наші педагоги завдяки тому, що компанія STALKER   працює з гіпсокартоном  КНАУФ.  Дають змогу відпрацювати вміння роботи з новітніми інструментами, якими працюють фахівці цієї компанії,  ознайомитися з новими матеріалами, які щиро надає директор компанії  Федоренко Артем.

Курсове навчання здійснюють педагоги - викладач Нагребельна О.П., майстри виробничого навчання Галич Р.В. і Немировський В.А., Координатором професійної підготовки виступає Кузніченко В.М.

Пройдений  тільки перший етап. Навчання триває.