02.12.2016 – Подвійний успіх

У перший день зими 1 грудня на спортивній базі ДЗПЛ проводились особисто-командні змагання 31-ї спартакіади серед учнів ПТНЗ з гирьового спорту.

Декілька років поспіль збірній команді училища не вдавалося стати чемпіонами міської спартакіади.

І ось подвійний успіх! Збірна команда училища у змаганнях з гирею 16 кг стала чемпіоном спартакіади. Перше місце у ваговій категорії до 63 кг посів Володимир ДЕМЯНОВ (гр. 10). Друге і третє місця відповідно завоювали Валентин БРОВА (гр. 2) та Олександр ПІДПАЛЬНИЙ (гр. 5).

У змаганнях з гирею 24 кг всі три спортсмени училища стали переможцями в особистому заліку, посіли перші три місця.

Рекордсменами стали Віталій БОРИСОВ (гр. 12), Віктор ДОВГОЛУЦЬКИЙ (гр. 8), Сергій ГУБСЬКИЙ (гр. 18), які встановили особисті рекорди, але у командному заліку чемпіонату спартакіади бракувало всього 10 очок.

Друге командне місце також дає право гідно виступати на змаганнях обласної спартакіади, яка буде проведена у лютому 2017 року у м. Дніпрі.

Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів та особистих рекордів!