24.01.2017 – День соборності України

 

 

2 - 3 лютого 2022 року педагогічні працівники   Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровське вище професійне училище будівництва"   були учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Підсумки реалізації освітніх проєктів компанії КНАУФ в рамках державно-приватного партнерства з державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти за 2021 рік», яка проходила на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Конференція організована ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» за сприянням Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Прийняли участь в експрес-конкурсі "Різдвяний подарунок КНАУФ".

За підсумками діяльності навчально-практичних центрів за 2021 рік   училище зайняло І місце у номінації «Найбільша кількість організованих і проведених заходів з використанням бренду КНАУФ», ІІ місце в номінації «Найактивніша участь у Всеукраїнському майстер-класі професійно-теоретичної майстерності  викладачів за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» і отримали Гранти у вигляді будівельної продукції КНАУФ.

Викладач Оксана Нагребельна нагороджена почесним дипломом за високу відповідальність і активну участь у створенні відео-уроку з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та подарунком у номінації «Найактивніша учасниця ДНЗ у Всеукраїнському майстер-класі професійно-теоретичної майстерності викладачів за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Протягом двох днів роботи Всеукраїнської конференції компанії "КНАУФ" проводилися майстер-класи та презентація інноваційних будівельних технологій і матеріалів КНАУФ.

Дякуємо Тетяні Остапченко- керівнику проєктів і програм матеріального/нематеріального виробництва ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» за організацію конференції, яка пройшла на високому рівні.