24.01.2017 – День соборності України

 

 

03.03.2020 року на базі навчально-практичного центру «СантехЛюкс»  пройшов тренінг з теми «Монтаж сантехнічного обладнання».

Керівник сервісної служби, технічний тренер  компанії  Грое АГ розповів про новітні розробки  в світі сантехніки, а саме : SMART BOX , GROHE SENSE GUARD, системи інсталяції.

В рамках тренінгу було розглянуто основні питання та надані рекомендації щодо правильного  монтажу систем інсталяцій, сантехнічних приладів та новинок сантехніки. Були надані поради по догляду за змішувачами, термостатами ті іншими продуктами компанії. Також на практиці було показано основні нюанси, на які потрібно звернути увагу при монтажі продукції компанії GROHE.

SMART BOX – це інноваційний продукт, який представляє собою скриту монтажну систему, що дозволяє отримати повний контроль над температурою, силою потоку та кількістю струї, а також дозволяє ефективно використовувати приміщення ванної кімнати, адоптивно організовувати положення труб за рахунок продуманої підводки. З такою системою тепер можна не переживати за збій в водопровідній системі, тому що на виході завжди отримаєте оптимальну температуру води.

GROHE SENSE GUARD розумний контролер холодної води для забезпечення захисту та безпечного водопостачання, для безпровідної локальної мережі.