24.01.2017 – День соборності України

 

 

 

3 та 4 травня Дніпровському вищому професійному училищі будівництва пройшли Дні відкритих дверей. Захід проводився з метою сприяння підвищенню соціальної активності, зростанню національної свідомості,  корпоративної та професійної культури, створення умов для здійснення громадянами  рівних прав у виборі професії та роду трудової діяльності відповідно до суспільних потреб, підняття престижу робітничих професій і позитивного іміджу навчального закладу та професійно-технічної в цілому.

Навчальний заклад відвідали 245 учнів 9, 11 класів шкіл АНД,  Індустріального, Самарського,  районів міста.

В рамках урочистостей проведено виставки стіннівок, творчих та дипломних робіт учнів і випускників ПТНЗ, технічної та прикладної творчості, відео-презентації професій, консультації. Проведено майстер-класи з професій штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, столяр будівельний, автослюсар.

 

 

Школярі познайомилися із захопливим світом робітничої професії, оглянули матеріально-технічну базу училища, познайомилися з педагогічним колективом. З вітальним словом до присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, директор Валентина ЯБЛОНСЬКА, яка запросила усіх бажаючих опанувати прекрасну професію будівельника та зауважила: «Так вже повелося, що ринок кадрів не стоїть на місці. На зміну одним спеціальностям приходять інші, більш сучасні та пристосовані до останніх новинок технічного прогресу, деякі спеціальності та професії взагалі залишаються в минулому, бо нікому не спаде на думку нині плести постоли чи організувати виробництво самоварів. Але є професії, котрі з часом не тільки не втрачають своєї актуальності, але й здобувають все більший попит. Нині неможливо собі уявити місто, село, селище, мегаполіс, котрі б не розвивались, не будувались, не модернізувались, не ремонтувались.

 

 

Тому професія будівельника завжди у повазі та пошані, гідно оплачується. Здавалося б, що спільного між будівництвом та творчістю? Та будувати - це синонім дієслова творити. На відміну від людей інших професій, які будують лише своє життя, є особливі люди - будівельники, які створюють по крупицях весь той світ, в якому ми живемо. Озирніться довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву: будинки, палаци, собори, дороги, мости».