24.01.2017 – День соборності України

 

 

Здобувачі освіти з професії  «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»  отримали три нові мобільні застосунки

 

26 жовтня 2022 року проєкт EdUP презентував три нові мобільні застосунки, розроблені на основі навчальних посібників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Це навчальні посібники з модулів: Опалення, Водопостачання, Водовідведення трансформовані в цифровий формат . Навчальний інтерактивний посібник Труби та арматура був розроблений в 2021 році.

https://www.edup.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/EdUP-Mibile-Apps-Photo-1024x358.jpg

 Здобувачі освіти можуть користуватися навчальними посібника будь-де і будь-коли незалежно від підключення Інтернету. Інтерактивні посібники розроблені простою мовою, мають багато ілюстрацій та містять тести для перевірки знань.

 

З оновленим функціоналом користувачі можуть робити виділення, вставляти примітки, копіювати матеріал та збільшувати зображення. Також є можливість встановити додаток на комп’ютер. Таким чином інтерактивні посібники можуть бути повністю інтегровані в навчальний процес.   

 

Усі мобільні застосунки доступні для завантаження: з Play market для мобільних пристроїв на Android та з сайту EdUP для використання на комп’ютерах.

Авторами-розробниками застосунків є Максим Пєховка (Проєкт EdUP), Іван Болокан (викладач, м. Одеса) та Роман Берко (викладач, м. Ромни). Інтерактивні посібники містять текстові та відео-матеріали компаній Caleffi, Hansgrohe, Geberit, Grundfos, KAN, Kermi, Vaillant, Wilo, Wavin. 

          Посилання: https://www.edup.org.ua/mobile_apps/