24.01.2017 – День соборності України

 

 

1 вересня 1939р. нацистська Німеччина вторглася на територію Польщі, розв’язавши кровопролитну війну в результаті якої воєнні дії були розпочаті на територіях більше 40 держав. У тому числі на території Радянського Союзу, на який країни Осі напали 22 червня 1941 р – розпочавши тим самим Німецько-радянську війну, яка скінчилася 9 травня 1945 року, забравши тисячі життів наших співвітчизників. 

У Дніпровському вищому професійному училищі будівництва 4 травня пройшли захід з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом.

В актовій залі училища відбулося урочисте свято «До останньої краплі» на якому були присутні гості: Олексій ГУРА, генерал-майор бойових дій, Іван ГОРБЕНКО, ветеран війни, учасник параду Перемоги 1945 року, Георгій БАБЕНКО, ветеран військової служби, Олександр ЖАРОВ, полковник запасу ЗСУ та вдова Любов БАТУРЕНЕЦЬ.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\5555555.jpg

 

Учні прослухали інформацію про перебіг подій Другої світової війни, переглянули відеоматеріали та поспілкувалися з гостями, які оповідали про події того часу. Привітали усіх присутніх номерами художньої самодіяльності,  присвяченими святу Дня Перемоги.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\какак.jpg