06.10.2016 – Ангели тебе оберігають

 

 

 6 жовтня учні нашого училища мали змогу переглянути тетралізований патріотичний концерт «Ангели тебе оберігають» в рамках фестивалю патріотичного театру Миротворці.

Головна мета концерту – формування громадянської позиції, розуміння особистої причетності до подій, які відбуваються сьогодні в нашій державі, шанобливого ставлення до культурного та історичного минулого України, пробудження патріотизму, національної свідомості, гідності, справедливості і любові до рідного краю. На сцені прозвучали відомі і нові патріотичні пісні, які об’єднують історію боротьби за незалежність України: від часів славетної козацької доби та до недавніх подій Революції Гідності.

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\4444.jpg

Дніпропетровщина однією з перших стала на захист країни. Наші хлопці захищають мир на сході, волонтери допомагають переселенцям, військовим, лікарі рятують поранених, митці розповідають про війну. На Дніпропетровщині створили перший в країні Центр допомоги бійцям АТО, Музей АТО. Тепер і перший в країні фестиваль патріотичного театру проходить на Дніпропетровщині. Така ідея народилася у наших митців, ми традиційно її підтримали.