24.01.2017 – День соборності України

 

 

08-10 лютого 2022 року пройшла ІІ Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації у сучасній сантехнічній освіті» для майстрів та викладачів закладів профтехосвіти України.

Учасників Конференції привітали Ірина Шумік - генеральна директорка директорату професійної освіти та Соня Луслі - керівниця проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

 

Конференція проходила у рамках проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

На початку навчання пройшли вхідний контроль, потім вивчали теоретичний матеріал та виконували практичний завдання. Модератором та інструктором конференції був Олександр Покляченко

Заняття проводили представники сантехнічних компаній ТОВ «Геберіт Трейдинг», ТОВ "АКВАНТІС", компанії Fondital  Україна, фірми KERMI Україна, компанії CALEFFI, ТОВ «Wilo Україна», компанії  Walraven Україна, компанія  Milwaukee тощо.

На зустріч з педпрацівниками навчальних закладів завітав Коваленко Сергій Петрович - державний експерт з питань управління та державно-приватного партнерства.

Дякуємо команді Свісконтакт за організацію проведення конференції, прекрасне та корисне навчання.