Описание: D:\сайт ДВПУБ-1\content\news_files\08.09.2017.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

 8 вересня в училищі відбувся Олімпійський урок.  Бадьорості  всім учням додала фізична зарядка, яку провела викладач фізичної культури, кандидат в майстри спорту по гандболу  Наталія КУЛІКОВА. В актовій залі  урок розпочався з привітання  директора училища, голови спортивного клубу "Надія" Валентини ЯБЛОНСЬКОЇ. 

Розповідь ведучих про історію олімпійських ігор супроводжувалась відеороликами про досягнення українських спортсменів, переможців Олімпійських ігор. Почесним гостем зібрання був  добрий друг училища, шестиразовий  чемпіон світу серед ветеранів  з гирьового спорту Станіслав ЖУКОВ. Він привітав усіх з Днем фізкультурника, поділився спогадами зі своєї спортивної кар’єри та побажав  молодим юнакам міцності тіла і духу, дотримуватися здорового способу життя!

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

 

Керівник фізвиховання, майстер спорту з атлетики Микола СТОЛЯРОВ у своєму виступі нагадав прізвища колишніх учнів, які зробили перші кроки до вершин спортивної майстерності в стінах училища:

Валентин ГРЕКОВ - багаторазовий чемпіон і призер Європи, учасник 28, 29 -х  Олімпійських ігор з дзюдо,

Андрій ГАРБУЗ - чемпіон Євразії з кікбоксингу,

Віктор ДУБІНЕЦЬ - чемпіон України, майстер спорту з дзюдо і самбо,

Вячеслав НОВІКОВ - майстер спорту з карате, чемпіон України, бронзовий призер Європи з карате, член збірної олімпійської команди України.

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

 

Підтримуючи олімпійський дух, з метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту, за підсумками навчального року директор  вручила кращим спортсменам грамоти і подяки, а також побажала першокурсникам активно долучитись до спортивного життя та продовжити традиції спортивних досягнень, успішної підготовки до училищної ювілейної спартакіади.