24.01.2017 – День соборності України

 

 

08 вересня 2022року в Дніпровському вищому професійному училищі будівництва відбулися святкові заходи до Дня фізичної культури і спорту.  Бадьорості всім здобувачам освіти додала ранкова зарядка, яку провів викладач фізичної культури Василь КУДЕЛЬКА.

В святковій  актовій залі  пройшов відритий Олімпійський урок, який організував керівник фізичного виховання  Микола СТОЛЯРОВ. Він розпочався з привітання  директора училища, голови спортивного клубу "Надія" Валентини ЯБЛОНСЬКОЇ. 

Розповідь ведучих про історію олімпійських ігор супроводжувалась відеороликами про досягнення українських спортсменів, переможців та призерів Олімпійських ігор. На уроці були підведені підсумки спортивно-масової та оздоровчої роботи за минулий навчальний рік, нагороджені кращі спортсмени і активісти фізкультурного руху училищного СК »НАДІЯ».

Емоційним доповненням Олімпійського уроку стали фінальні змагання серед здобувачів освіти першого року навчання з силових видів спорту: віджимання з оплесками за 30 секунд, жим гирі 16 кг та жим штанги 30 кг лежачі. В загальному заліку перемогла команда групи № 10.

Вітаємо усіх з Днем фізичної культури і спорту бажаємо міцності тіла і духу, дотримуватися здорового способу життя та активніше долучатися до занять спортом! Зі святом Вас!