24.01.2017 – День соборності України

 

 

7 грудня  в училищі відбулося  skype-спілкування  в межах проекту «Професія поряд»  з  випускниками  9, 11 класів  окремих шкіл м. Павлограду, Новомосковська,  Петропавлівки   та Китайгороду.

Педагоги та учні училища розповіли школярам про навчальний заклад, будівельні професії та продемонстрували фрагменти майстер-класів з професій «столяр», «штукатур»,  «маляр», «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Ознайомили з можливостями будівельних навчально-практичних центрів «Ceresit», «Knauf», «СантхЛюкс» та запросили до Дня відкритих дверей.  Кращі учні поділились зі школярами досвідом навчання в училищі – Олександр СТАРКОВ, голова учнівського самоврядування, Ліза МОМЗИКОВА, випускниця МАН, Руслан КУЧМА – своїми враженнями від участі у Всеукраїнському конкурсі профмайстерності Woldskills.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\52525.jpg

 

Проведення даного заходу сприяло широкому інформуванню молоді про будівельні професії  та орієнтації випускників шкіл 2018 року  на вибір актуальних професій, які користуються попитом на ринку праці.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\ъхз0щ9шг.jpg

 

Колектив педагогів та учні училища вдячні фахівцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості за співпрацю з проведення  спілкування он-лайн.

 Шановні абітурієнти 2018! Зробить свій вибір! Отримайте робітничу будівельну професію!