09.09.2016 – Олімпійський урок

 

Нещодавно вся країна відзначала День фізичної культури та спорту. Цей день став  спортивним святом і у Дніпропетровському вищому професійному училищі будівництва, де вже традицією стало проведення різноманітних спортивних заходів, присвячених спортивним святковим датам.

Щорічно з метою відзначення цього свята в училищі проводився загальноучилищний олімпійський урок, який розпочався із зарядки на подвір’ї навчального закладу. У прикрашеній актовій залі спортивне свято розпочав керівник ФВ Микола СТОЛЯРОВ. До присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, директор Валентина ЯБЛОНСЬКА, яка привітала присутніх зі святом, зазначила, що спорт і здоровий спосіб життя – запорука здоров’я і довголіття кожного.

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Новая папка (6)\1йі.jpg

 

Почесними гостями олімпійського уроку були: Станіслав ЖУКОВ, шестиразовий Чемпіон Світу, багаторазовий Чемпіон Європи, Чемпіон Росії, Білорусії, України, переможець багатьох міжнародних турнірів, Майстер спорту міжнародного класу; Вячеслав НОВІКОВ, випускник нашого училища, майстер спорту, чемпіон України, бронзовий призер Європи з карате, член Олімпійської збірної України.

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Новая папка (6)\енненен.jpg

 

Під час своїх виступів гості свята звернулися до всіх присутніх з побажанням наснаги, здоров’я, спортивних звершень і перемог, закликали до здорового способу життя, до дружби зі спортом.

Наприкінці свята наказом з нагоди Дня фізичної культури і спорту були підведені підсумки участі студентів училища у  60-й міській та обласній спартакіаді профтехосвіти Дніпропетровщини.

 

Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Новая папка (6)\DSCN2536.JPG

 

За активну участь у спортивному житті училища та участь у міських та обласних змаганнях були нагороджені грамотами та значками СК «Гарт» кращі студенти-спортсмени навчального закладу.

Бажаємо усім успіхів і спортивних перемог!