24.01.2017 – День соборності України

 

 

Команда Дніпровського вищого професійного училища будівництва в складі директора Яблонської В.М., методиста Кузніченко В.М., майстра виробничого навчання Галича Р.В., викладача Нагребельної О.П. прийняла участь у науково-практичній конференції КНАУФ: «Підсумки діяльності освітніх проектів КНАУФ за 2019 рік», яка проходила на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

В процесі конференції проводилися майстер-класи:  «Виготовлення панелей каркасу будинку з ЛСТК», «Зведення зовнішніх стін будинку із панелей металевого каркасу з термопрофілів,  «Улаштування каркасно-обшивних стін з використанням плит Аквапанель», презентація інноваційних будівельних технологій і матеріалів, презентація посібника «Будівництво малоповерхових швидко споруджуваних житлових будинків із дерев’яним каркасом», презентація керівників НПБЦ КНАУФ «Про результати діяльності центрів 2019 рік», тренінг «Комунікація на 100%» та експрес-конкурс  «Різдвяний ліхтарик КНАУФ» та підведення підсумків та аналіз діяльності освітніх проектів КНАУФ в Україні за 2019 рік.

На конференції КНАУФ виступив заступник  міністра освіти і науки України Петро Коржевський з темою:  «Пріоритети діяльності МОН і реформування професійної (професійно-технічної) освіти»

Роботу навчально-практичного будівельного центру КНАУФ за 2019 рік було оцінено і нагороджено  сертифікатом. Нагороду вручали заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський та керівник освітніх проектів КНАУФ Тетяна Остапченко.