24.01.2017 – День соборності України

 

 

10 вересня 2021 року в Дніпровському вищому професійному училищі будівництва відбулися святкові заходи до Дня фізкультури і спорту.  Бадьорості всім здобувачам освіти додала ранкова зарядка, яку провів викладач фізичної культури Василь КУДЕЛЬКА.

В святковій  актовій залі  пройшов відритий Олімпійський урок, який організував керівник фізичного виховання  Микола СТОЛЯРОВ. Він розпочався з привітання  директора училища, голови спортивного клубу "Надія" Валентини ЯБЛОНСЬКОЇ.

Розповідь ведучих про історію олімпійських ігор супроводжувалась відеороликами про досягнення українських спортсменів, переможців та призерів Олімпійських ігор. На уроці були підведені підсумки спортивно-масової та оздоровчої роботи за минулий навчальний рік, нагороджені кращі спортсмени і активісти фізкультурного руху училищного СК »НАДІЯ»

Почесним гостем зібрання був  добрий друг училища, шестиразовий  чемпіон світу серед ветеранів  з гирьового спорту Станіслав ЖУКОВ. Він привітав усіх з Днем фізичної культури і спорту, поділився спогадами своєї спортивної кар’єри та побажав  молодим юнакам міцності тіла і духу, дотримуватися здорового способу життя! Зі святом Вас шановні друзі!