24.01.2017 – День соборності України

10 жовтня напередодні святкування Дня захисника України в Дніпровському вищому професійному училища будівництва відбулося відкриття загальноучилищної спартакіади.

Це свято спорту стало святковим днем для учнів і працівників училища.

У 64-й спартакіаді взяли участь учні усіх груп з шести видів програми.

Спартакіаді урочисто відкрила голова спортивного клубу "Надія" Валентина Миколаївна Яблонська, яка побажала усім учасникам спортивних звершень і перемог, закликала учнів займатися спортом, більше уваги приділяти власному здоров'ю. Кращим спортсменам Оксані Железняк (група 2) та Віктору Гладко (група 12) надано право внести вогонь спартакіади та підняти прапор України в СК "Надія".

Почесним гостем свята став шестиразовий чемпіон Світу, чемпіон Білорусії, України, Молдови, багаторазовий переможець міжнародних змагань з гирьового спорту серед ветеранів, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Жуков. Як суддя з гирьового спорту він визначив переможця з цього виду програми, яким став Бородавки Олексій (група 11) з  результатом 101 поштовхів двох нло по 16 кг.

Кращим у метанні нині 24 кг. став Владислав Івонін (група12). Перемогу у командному заліку з човникового бігу 4×9 здобула команда групи 15. У змаганнях з естафетного бігу 4×100 м - команда групи 15, а у штовханні ядра 5 кг перемогу вибороли Єгор Попов група 15 та Сергій Кріцький група 17.

Спортивна свято завершили емоційні змагання з перетягування канату, переможцями яких стала група 17.

Після підведення підсумків усі переможці були нагороджені прапорами і медалями, а команда-переможець змагань спартакіади група 12 - перехідним кубком в матеріальної винагородою.