24.01.2017 – День соборності України

 

 

11 травня Дніпровське вище професійне училище будівництва презентувало свої робітничі професії на традиційній 15-ій обласній виставці навчальних закладів «Освіта. Кар’єра. Суспільство».

Серед інших 16 професійно-технічних навчальних закладів  області майстри виробничого навчання, викладачі, учні представили робітничі професії, за якими здійснюється підготовка.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\ывыв.jpg

 

Школярі нашого міста мали змогу ознайомитись з професіями, взяти участь у майстер-класах з декоративного опорядження, улаштування керамічної плитки та санітарно-технічних робіт, які проводили для відвідувачів свята кращі учні училища. Усі бажаючі мали змогу доторкнутись до тієї чи іншої професії власними руками, опанувати професійні навички та зробити свідомий вибір свого майбутнього.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\иии.jpg

 

Директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА розповіла гостям заходу про навчальний заклад, навчально-практичні будівельні центри, в яких набувають знання та опановують робітничі професії молоді юнаки та дівчата Дніпропетровщини, запросила усіх бажаючих на навчання до нашого навчального закладу.

Учасникам майстер-класів дарували вироби, надруковані на 3d-принтері в лабораторії моделювання навчального закладу.