24.01.2017 – День соборності України

 

 

11 вересня 2020 року в училищі відбувся Олімпійський урок.  Бадьорості  всім учням додала ранкова зарядка, яку провів викладач фізичної культури Василь Куделько.

В заповненій, згідно з карантинними вимогами, святковій  актовій залі  відритий урок, який організував керівник фізичного виховання  Микола СТОЛЯРОВ, розпочався з привітання  директора училища, голови спортивного клубу "Надія" Валентини ЯБЛОНСЬКОЇ. 

Розповідь ведучих про історію олімпійських ігор супроводжувалась відеороликами про досягнення українських спортсменів, переможців та призерів Олімпійських ігор. На уроці були підведені підсумки спортивно-масовоЇ та оздоровчої роботи за минулий навчальний рік, нагороджені кращі спортсмени і активісти фізкультурного руху училищного СК »НАДІЯ»

Почесним гостем зібрання був  добрий друг училища, шестиразовий  чемпіон світу серед ветеранів  з гирьового спорту Станіслав ЖУКОВ. Він привітав усіх з Днем фізичної культури і спорту, поділився спогадами своєї спортивної кар’єри та побажав  молодим юнакам міцності тіла і духу, дотримуватися здорового способу життя! Кращі спортсмени були нагороджені цінними подарунками від регіонального відділення НОК України в Дніпропетровській області.