Описание: Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\11.10.17.files\image001.png    24.01.2017 – День соборності України

 

 

11 жовтня відбувся перший День відкритих дверей у 2017-2018 навчальному році. До училища були запрошені учні 9-11 класів 10 шкіл м. Дніпро Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів.

До майбутніх абітурієнтів звернулася Заслужений працівник освіти України, директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА. Була презентована  матеріально-технічна, інформаційна та соціально-методична база. Директор розповіла школярам  про професійну підготовку кваліфікованих робітників для будівельної галузі, окреслила переваги  професії будівельника, навчання в нашому училищі.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\щ.jpg

 

Для учнів були проведені екскурсії по трьом  навчально-практичним центрам: Церезіт, Кнауф, СантехЛюкс. Майстри  виробничого навчання та викладачі провели фрагменти майстер-класів з показу трудових операцій з професій: штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, столяр будівельний тощо.

Абітурієнти із задоволенням відвідали виставку «Дари осені», яку підготували першокурсники-колишні випускники шкіл.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

 

Сподіваємось, що відвідувачі Дня відкритих дверей оберуть для навчання робітничу професію, яка стане шляхом до трудового життя.

Запрошуємо до навчання у Дніпровському вищому професійному училищі  будівництва!