Олийник Павло Ив.jpg                               

З глибоким смутком сприйняли звістку про смерть

Ветерана праці, професійно-технічної освіти

ОЛІЙНИКА ПАВЛА ІВАНОВИЧА.

 

Павло Іванович був досвідченою, інтелігентною людиною. Працював у професійно-технічній освіті понад 43 роки. 1953-1958 роки, був майстром виробничого навчання, викладачем. спецдисциплін, з 1958 – старшим майстром  будівельного училища №3, нині Вище професійне училище будівництва. Павло Іванович був наставником багатьох десятків молодих спеціалістів у педагогічній справі. За час роботи під його керівництвом було підготовлено сотні кваліфікованих робітників для будівельної галузі.

 

Неоціненним внеском в організацію та розвиток вітчизняної профтехосвіти, у будівництво було створення навчального закладу, обладнання виробничих майстерень, навчальних кабінетів. Здібності, відданість професійній справі втілились у вагомих здобутках нашого навчального закладу.

Ми завжди будемо пам’ятати Павла Івановича  як чуйну і доброзичливу людину, яка піклувалася про майбутній робітничий потенціал держави, дбала про розвиток навчального закладу .

Його діла будуть жити в його учнях.

 

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, колегами, однодумцями. Поділяємо горе з рідними, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Світла память про Павла Івановича назавжди залишиться в наших серцях.

 

Колектив викладачів, майстрів виробничого навчання, співробітників Дніпровського вищого професійного училища будівництва