12 жовтня збірна команда училища, переможець 62-ї  міської спартакіади з допризивної підготовки  юнаків, у складі збірної команди  м. Дніпро, взяла участь у фінальних змаганнях 62-ї обласної спартакіади серед восьми кращих команд.

І знову перемога!  У комплексному заліку у змаганнях з підтягування – стрілянина з пневматичної гвинтівки – метання гранати на дальність та кросу, наші хлопці стали чемпіонами області, посівши І командне місце. Кращим спортсменом став учень групи №2  (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр) – Валентин БРОВА, який став переможцем у підтягуванні (27 разів) і другим у метанні гранати на дальність з результатом 45 метрів.

Це дійсний подарунок до урочистого свята – Дня захисника України!