13.12.2016 – Андріївські вечорниці

 

 

13 грудня у Дніпропетровському вищому професійному училищі будівництва відбувся позаурочний виховний захід «Андріївські вечорниці».

Восени в українських селах, огорнутих ранніми сутінками, розпочинались вечорниці – своєрідні сільські молодіжні клуби. Особливо цікавими і веселими були вечорниці в день апостола Андрія Первозванного.

Метою даного виховного заходу стало розширення знань учнів з народознавства, народної творчості, національної культури, залучення їх до відтворення звичаїв і традицій українського народу, виховання почуття самосвідомості, гордості та відповідальності за збереження та передачу в спадок дорогоцінної перлини – народної мудрості, набуття вмінь пропагувати українську культуру.

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

«Андріївські вечорниці» - вистава, у якій переплелись інсценізація, народна пісня, танець, декламування, дівочі гадання, ігри з «калитою».

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg

У виставі були задіяні педагогічні працівники, учні. Підготували захід викладач української мови та літератури Тетяна РЕЗНИЧЕНКО та бібліотекар Ольга ТЕРТИЧНА.

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page2.jpg

Глядачі із захопленням спостерігали за дійством на сцені, стаючи в певні моменти активними його учасниками. Вечорниці стали гідним заспівом до новорічних свят.

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\DSCN3346.JPG