24.01.2017 – День соборності України

 

 

15 лютого на базі нашого училища відбулася секція викладачів, майстрів виробничого навчання, голів методичних комісій будівельних професій (малярів, столярів).

На засіданні методист НМЦ ПТО Андрій КРАСИЛЬНІКОВ звернувся до присутніх з інформацією  щодо включення в робочі навчальні програми з професій «Маляр» і «Столяр» вивчення матеріалів і технологій ТМ «Снежка» компанії «Снежка–Україна». Були презентовані навчальні фільми ТМ «Снежка» та видані навчальним закладам для використання на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. 

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail (2)\DSCN7251.JPG

 

Красильніков А. В. проінформував  про необхідність впровадження дуальної форми навчання в професійно-технічних навчальних закладах для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників із урахуванням вимог роботодавців.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail (2)\DSCN7250.JPG

 

Також методист ознайомив учасників заходу з листом МОН України від 26.01.2018 року щодо вжиття заходів для забезпечення збільшення до 50% ПТНЗ, які впроваджуватимуть елементи дуальної форми навчання в освітній процес з 01.09.2018 року.

По закінченню секції оглянули матеріально-технічну базу навчально-практичних будівельних центрів “Ceresit” , “Knauf” та «СантехЛюкс».

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\Gmail (2)\DSCN7254.JPG