15.11.2016 – Всеукраїнський форум від «Хенкель Академія»

 

 

 З 8 по 11 листопада у м. Кременчук пройшов форум «Інноваційні виробничі і педагогічні технології – європейський вектор професійної освіти України». Захід відбувся на базі Черкаського професійного ліцею, організатор «Хенкель Академія» компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна).

Учасниками форуму були представники Міністерства освіти і науки України, компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна), посадовці Черкаської та Полтавської обласних державних адміністрацій, директори департаментів освіти і науки Черкаської та Полтавської ОДА, представники Ради Федерації роботодавців України, обласних об’єднань організацій-роботодавців, ректори ВНЗ, директори закладів професійно-технічної освіти, керівники бізнес-структур, керівники регіональних органів управління освітою та навчально-методичних установ, представники Міжнародної організації «Лідер Якості» та Клуб професійних коучів України. У форумі взяли участь директор нашого училища Валентина ЯБЛОНСЬКА та методист Віра КУЗНІЧЕНКО.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\image-0-02-05-ab357541f9c9ff821befb8d33f8cedbd22c77b6ae66e6165973af32ba759fa1d-V.jpg

 

«Хенкель Академія» - соціальний проект, спрямований на поліпшення якості освіти, підвищення конкурентоспроможності та професійної мобільності випускників навчальних закладів професійно-технічної підготовки і вищої школи. Проект існує понад 13 років і спрямований на реформування професійно-технічної освіти. Сьогодні він об’єднує 30 навчальних центрів, які діють на базі професійно-технічних училищ у 20 областях України.

 

Описание: Кременчуг. Хенкель Академия