24.01.2017 – День соборності України

 

 

«Interpipe TechFest» – це майданчик для демонстрації технічних досліджень інженерів з усієї України. Ініціатор фестивалю – компанія Інтерпайп.

Отримавши запрошення взяти участь в цьому технічному форумі, ми не тільки мали можливість розказати про себе, про свій навчальний заклад тисячам мешканців міста та представникам інших регіонів України, а й змогли зазирнути в світ технічних технологій майбутнього – дізнатись, який вигляд має авіаційний двигун і новий супутник, зібраний в нашій країні, побудувати свого першого робота і навчитись робити моделі літаків.

Interpipe TechFest  - це простір для спілкування, обміну ідеями представників не тільки промислових компаній, але й навчальних закладів, інженерів з досвідом і юних техніків, які будують чи вчаться будувати нову технологічну Україну.

На фестивалі проводились змагання з шести видів: судно- і авіамодельного спорту, дрифтингу радіокерованих моделей і роботобаттлу, мехатроніці і кібер-іграх.

Спортсмени до міста з’їхались зі всієї України. Ми разом з іншими учасниками  мали можливість подивитись показові заїзди моделей танків, поспілкуватись з роботом-дівчиною TIKI,  яка прочитала 254  мільйонів  книг і напам’ять читає вірші.

Фестиваль став для юнаків та дівчат величезною пізнавальною подією. Наші учні, майбутні кваліфіковані спеціалісти, побачили видовищну хімію й фізику, побудову кораблів і висотних башт із зоряних війн із Лего. Учні разом з викладачами та майстрами виробничого навчання взяли участь в майстер-класах робототехніки і самостійно проводили їх для дітей-учасників фестивалю та їх батьків.

 

Описание: Світлина від Roman  Galich.

 

В OpenАir-лекторії учні, інженери, журналісти і викладачі в форматі «просто про складне» обговорювали актуальні питання в сфері науки, інженерії, технологічної  освіти, сучасних технологій, говорили  про перспективи освоєння ближнього космосу і секрети з лабораторій українських вчених, до чого приведе  реформа освіти і куди подати свій проект  чи стартап,  як будуть будувати метро в Дніпрі і як добувають газ в Україні.

 

Описание: Світлина від Roman  Galich.

 

Ми з величезним  бажанням брали участь в змаганнях, квестах компанії BOSS на логіку, кмітливість,  розвиток загальнолюдських, професійних   знань та вмінь. Великим інтересом у відвідувачів різного віку користувались дерев’яні міні-інструменти столяра, вироби із деревини – робот, бульдозер-екскаватор,  фрагменти  майстер-класу по свердлінню та випилюванню із дерева і гіпсокартону.

 

Описание: Світлина від Roman  Galich.

 

Без сумніву  Interpipe TechFest  є корисним, цікавим, пізнавальним заходом, який  надихає  та мотивує молодь до оволодіння сучасними інженерними технологіями, вдалою змогою продемонструвати свої професійні знання та вміння.

 

Описание: Світлина від Roman  Galich.

 

Описание: Світлина від Roman  Galich.