24.01.2017 – День соборності України

 

 

Тема семінару-тренінгу, який  відбувся на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровське вище професійне училище будівництва» 15-16 грудня 2021р. організованого  в межах проекту «Публічно-приватне партнерство сантехнічної освіти в Україні» EdUP.

В заході, який відкрили  СОНЯ ЛУСЛІ, керівниця проекту  взяли участь 18 керівників ПТНЗ України «Публічно-приватне партнерство сантехнічної освіти в Україні» та директорка ДВПУБ, заслужений працівник освіти України ВАЛЕНТИНА ЯБЛОНСЬКА.  Учасниками семінару-тренінгу  стали 18 керівників ПТНЗ України. З привітальним словом до зібрання в оnlinе- конференції  звернулись Голова Представництва «Геберіт» в Україні

РАКОВ ОЛЕКСІЙ та державний експерт  з питань управління та державно-приватного партнерства Директората  профтехосвіти КОВАЛЕНКО СЕРГІЙ.

Організаторами  семінару-тренінгу була запропонована  тренінговая програма, розрахованая на два дня.

15 грудня відбувся практичний тренінг – бізнес-симуляція, тренер компанії Develor  Марія Ємець;

16 грудня  директорка училища Валентина Яблонська презентувала  навчальний заклад та провела  ознайомчу  екскурсію  з матеріально-технічної бази.

Тренер компанії  New Training Company Юлій Некрасов.

Учасники семінару-тренінгу змістовно комуніціровали  з приводу продовження проекту «Публічно-приватне партнерство сантехнічної освіти в Україні» EdUP у 2022 році, поділилися здобутками у професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Монтажник санітарно-технічної освіти  та  проговорили дорожню карту проекту.