24.01.2017 – День соборності України

 

 

 17 листопада з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою нашого навчального закладу та його можливостями щодо підготовки кваліфікованих робітників для Дніпропетровської області Дніпровське вище професійне училище будівництва відвідали голова організації роботодавців у будівельній галузі Дніпропетровської області Віктор ШИНКЕВИЧ, голова Дніпропетровської обласної  організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів Іван СОВА, директор навчально-методичного центру у Дніпропетровській області Віктор ВАСИЛИНЕНКО.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\12.jpg

 

Під час візиту Віктор ШИНКЕВИЧ наголосив на необхідності використання  бази училища для якісної підготовки кваліфікованих робітників для нашого регіону.

Віктор ВАСИЛИНЕНКО зауважив, що без підтримки і допомоги роботодавців у змістовному наповненні матеріально-технічної бази неможливо підготувати кваліфікованих робітників.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\33333.jpg

 

Директор училища Валентина ЯБЛОНСЬКА презентувала  гостям матеріально-технічну базу училища, в тому числі три навчально-практичних центри «Сeresit»«Knauf», «СантехЛюкс» та  розповіла про плани щодо  впровадження ними в навчально-виробничий процес нових сучасних технологій, матеріалів та інструментів.