24.01.2017 – День соборності України

 

 

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей в ДПТНЗ ДВПУБ з 15 по19 листопада пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня робота колективу училища була спрямована на формування у здобувачів освіти поваги до інших людей, їх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуації успіху для невпевнених здобувачів освіти та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

План проведення заходів був насичений та різноманітний.

Так, у понеділок, 15 листопада проведено акцію-відкритий мікрофон "Репортерська осінь", де проінформовано здобувачів освіти про основні моменти тижня та кольорів на цілий тиждень і наголошено про толерантність та її місце в навчально - виховному процесі. Проведена акція "Даруємо тепло своїх долонь" в режимі онлайн.

ВІВТОРОК 16 ЛИСТОПАДА

Відбувся перегляд відеороликів та мультфільмів про толерантність, метою якої було викликати у здобувачів освіти почуття вдячності, любові.

СЕРЕДА 17 ЛИСТОПАДА.

"Посміхнись тому ,хто зліва, посміхнись тому хто справа, ми-одна сімя!"

З метою виявлення рівня проінформованості здобувачів освіти з даної теми було проведено анкетування "Що таке толерантність."

ЧЕТВЕРГ 18 ЛИСТОПАДА

Александрова Вікторія, переможниця ll етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН України презентувала свою роботу з теми "Зв`язок батьківського ставлення та внутрішньосімейних відносин з психічними станами підлітків". Проведено челенж "Я за толерантність".

Оцінюючи проведення, Тижня толерантності, можна зробити висновок, що всі заходи позитивно вплинули на здобувачів освіти.

Тиждень толерантності провели:

Викладачі:Гаркуша С.М.,Данилюк А.В.