24.01.2017 – День соборності України

 

 

Завершився тренінговий курс з кар’єрного консультування молоді у рамках проєкту EdUP

Педагогічні працівники Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровське вище професійне училище будівництва» Кузніченко Віра та Данилюк Анастасія  протягом 2022 року в рамках проєкту EdUP у партнерстві з Career Hub Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» пройшли навчання з курсу «Підготовка молоді до успішної кар’єри».

Курс навчання розпочався січні 2022 р, а з об’єктивних причин курс продовжився восени і 19 жовтня закінчилось навчання.

 

 

 

 

 

Педагогічні працівники отримували актуальні знання з розвитку комунікаційних навичок, кращих практик у складанні резюме та пошуку роботи і працевлаштування молоді. Що цікаво, до курсу увійшли такі теми як основи підприємництва, SWOT аналіз та постановка smart-цілей та навіть створення портрету цільової аудиторії та основи маркетингу та просування послуг.   

 

Із здобувачами освіти за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» складали кар’єрні плани і писали резюме. Їм дуже сподобалось складати резюме. Ми вчились складати резюме і наші здобувачі освіти вчились разом з нами.

З об’єктивних причин курс, який стартував на початку року, продовжився лише восени. Однак це не завадило учасникам отримати знання, які певно будуть використані у роботі з молоддю. Особливо актуально це стає в очікуванні майбутнього відновлення країни, в якому закладам профтехосвіти буде відведена ключова роль.  

 «Ми зібрали групу учнів, склали кар’єрні плани, з’ясували їхні цілі та написали резюме. Учням було доволі складно на етапі формування плану дій, водночас, після наших роз’яснень почалась робота. Їм дуже сподобалось складати резюме. Особисто я ніколи не складала резюме і нікому не допомагала його складати, але це дуже цікаво і перспективно. Я думаю, що ці заняття допоможуть посилити наш Центр кар’єри. Ми вчились і наші учні вчились разом з нами», – ділиться враженнями Віра Кузніченко, Дніпровське вище професійне училища будівництва.

«На етапі роботи були складнощі в плануванні кроків учнів: де взяти гроші, де знайти інформацію тощо. Але коли розклали все по крокам, виявилось, що не так вже і страшно», – зауважила Олена Керносенко, Привільський професійний ліцей (м. Лисичанськ).

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».