20.10.2016 – Гостинно відкриваємо двері

 

 

19-20 жовтня Дніпропетровське вище професійне училище будівництва гостинно відчинило двері для абітурієнтів 2017 року.

Цього дня до навчального закладу завітали 230 учнів шкіл Дніпропетровського, Індустріального, Амур-Нижньодніпровського, Самарського районів міста.

У рамках заходу гостям презентовано матеріальну базу навчального закладу, проведені майстер-класи з плиткового облицювання поверхонь, столярних робіт, декоративного опорядження, санітарно-технічних робіт, утеплення фасадів будівель, зварювальних робіт. Усі охочі мали можливість спробувати власноруч виконати різні види будівельних робіт.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\вповоуоево.jpg

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\ппркркре.jpg

 

В актовій залі училища школярі переглянули фільм про навчальний заклад, його традиції, заслухали інформацію про педагогічний склад, умови вступу, навчання, дозвілля і спортивне життя учнівського колективу.

Організовано виставку технічної творчості учнів і художньої творчості «Дари осені». Коли справа йде до осені, з полів і в садах починають забирати врожай. Фрукти й овочі у цю пору року виглядають найкраще. Вони не тільки збуджують апетит, але і будять творчу фантазію! Адже з овочів і фруктів можна змайструвати найрізноманітніші вироби. Свою осінь в училищі створили учні на виставці виробів учнівської творчості «Дари осені». У заході взяли участь творчі колективи усіх груп. Застосовувалися різноманітні техніки виконання і втілювалися цікаві ідеї.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\івваававав.jpg

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\аввававвава.jpg

 

Відвідувачі були задоволені гостинним прийомом та свої побажання і подяку залишили у гостьовій книзі училища.