24.01.2017 – День соборності України

 

 

21 лютого в училищі відбувся захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Метою заходу було інформування колективу про заснування Міжнародного дня рідної мови; формування знань учнів про шляхи становлення рідної мови, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; виховання любові до рідної мови, бажання досконало її знати.

У ході заходу не було байдужих. Слухачі відповідали на запитання, брали участь у конкурсах. Звучали вірші та пісні про мову, інсценізація гуморески П. Глазового «Кухлик».

Захід підготувала викладач української мови та літератури Тетяна Резниченко та учні груп №18, 1/14, 2.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page.jpg

 

22 лютого був проведений сумісний захід ДВПУБ, міської бібліотеки №17, музичної школи №10 «Мова і пісня – два крила народної душі».

В заході взяли участь учні груп № 18, 1/14, 2/12, 15. Учні училища читали вірші про мову, учні музичної школи під керівництвом викладача Ю. Гаранжі виконали народні пісні в супроводі бандури та сучасні українські пісні. Зі словами щирої любові до української мови і пісні до учнів звернулася провідний бібліотекар Г. Семиранова.

Захід пройшов цікаво і захоплююче. Всі  учасники були заворожені красою українського слова і пісні. На згадку про цю подію всі учасники зустрічі зробили спільну світлину.

 

Описание: C:\Users\sorok_000\Desktop\page1.jpg